X بستن
X بستن
داشتن رابطه ی همسرم قبل از ازدواج – زندگی برتر
خانه / مسائل زناشویی / داشتن رابطه ی همسرم قبل از ازدواج

داشتن رابطه ی همسرم قبل از ازدواج

داشتن رابطه ی همسرم قبل از ازدواج

سلام از مطالب خوبتون ممنون و سپساس گذارم
من به یه مشکلی برخوردم اونم اینه که یه خواستگار دارم که همش میگه دوس ندارم زنم قبلا با کسی دوست بوده باشه و اگه بفهمم به هم میزنم همه چیو
من برای یه مدت کوتاهی توی دانشگاه ( یک ماه تقریبا ) با یه پسر دوست بودم البته نه دوستی که توش منجر به دست دادن و … باشه نه فقط در حد اس ام اس دادن بود که چون فهمیدم منو فقط برا دوستی میخواد رابطه رو به هم زدم.
حالا میگید من چکار کنم؟ خیلی نگران و ناراحتم!
دوسش دارم این خواستگارمو و از طرفی هم میترسم بفهمه من با اون پسر دوست بودم راهنماییم کنید لطفا

جواب:
سلام خدمت شما
وقتی این قدر حساسه بهتره که بهش بگید . نه که بگید من دوست بودم . چون شما به قصد دوستی با اون ارتباط برقرار نکردید وقتی هم که فهمیدید قطع رابطه کردید .

بهتره بگید مدتی قبل پسری به من ابراز علاقه کرد . من فکر کردم می خواد با من ازدواج کنه . جهت آشنایی بیشتر به چند سوالش با پیامک جواب دادم .
بعد متوجه شدم که اون منو برای دوستی می خواد به همین خاطر بهم زدم و باهاش قطع رابطه کردم .

بنابراین اگه به امید این که خواستگارتون از اون ماجرا خبردار نمیشه ، چیزی نگید ریسک کردید . ممکنه به به طریقی بفهمه . پس پیشنهاد می کنم الان بهش بگید . اگه گفت موضوع مهمی نیست که هیچ . ولی اگه نتونست با اون ماجرا کنار بیاد بهتره که الان بفهمه نه این که بعد از عقد یا عروسی متوجه بشه .
اگه الان کنار بکشه تحملش برای شما خیلی راحت تر از زمانی هست که عقد کرده باشید.

نظر یکی از دوستان:

مردها تا یه چیزی رو تجربه نکرده باشن ازش نمی ترسن(تقریبی هست)- پس کسی که اینقدر روی این موضوع زوم کرده- باید یه کمی هم به گذشته رجوع کنید و دلیلشو پیدا کنید- ببینید که ایا خودش هم قبلا با کسی دوست نبوده- و اگر هم دوست بوده رابطه اش به چه شکلی و نتیجه اش چی شده؟
به نظر من با ادم بی نماز و مشروب خور و کمی بد دهن می شه زندگی کرد- اما با ادمهای شکاک- و بد دل- دست بزن- نمی شه زندگی کرد- یکی از دوستانم میگفت – وقتی که همسرش به خواستگاریش اومد چادری بود- و به خاطر دختر خوب و چادری بودنش قبولش کرد- اما بعد از ازدواج گفت که دیگه چادر سرت نکن- و حتی اجازه نماز خوندن هم به همسرش نمی داد- به طوری که خانم مخفیانه نمازشو می خوند- اما هنوز باهم زندگی می کنن
اما یه خانم دیگه بود که در ظاهر مذهبی بودن- و مادر دختر فکر می کرد که دخترش زندگی خوبی داره- اما بعد از چند سال دخترش گفت که دیگه نمی تونه همسرشو تحمل کنه- چون بد دل بود- می گفت پرده های خونه رو کشیده و نمی تونست بیرون رو نگاه کنه- حق ارتباط با همسایه رو نداشت- حق بیرون رفتن برای خرید یا خونه پدر و مادرش نداشت- و هر لحظه همسرش بهش زنگ می زد و کنترلش می کرد- حتی وقتی می خواست برود حمام بای قبلش می گفت و گوشی رو پشت در حمام میگذاشت و اگه یه زمانی خانم جواب نمی داد زود همسرش می اومد خونه- حالا اون خانم بعد از چند سال زندگی و همراه یه بچه در خواست طلاق داده بود-
باید این موضوع عدم ارتباط با دوست پسر رو در موردش کنکاش کنی و در حالتهای مختلف و زمانهای مختلف دلیلش رو بفهمی

مطالب پیشنهادی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.