خانه / روانشناسی / تیکه انداختن پسرها به دخترها

تیکه انداختن پسرها به دخترها

تیکه انداختن پسرها به دخترها

سلام من یه سوالی ازتون داشتم در مورد تیکه انداختن پسرها به دخترها تو بیرون!!!!
این جور مواقع باید چه رفتاری با این جور افراد کنیم ؟؟؟
وقتی سکوت میکنیم و بی تفاوت از کنارشون رد میشیم این افراد پرروتر میشن و هم اینکه وقتی یکی داره به حقوقت تجاوز میکنه و تو هم نمیتونی از حقوقت دفاع کنی سرخوده و عصبانی میشی!!!
بر فرض هم سکوت نکنیم چه کاری از دستمون بر میاد و اقعا در مقابل کسی که متلک میندازه و میره یا بدنت و لمس میکنه میره!!!
ما اصلا باید کجا اعتراض کنیم چطوری حرفمون رو ثابت کنیم،به کجا بریم؟؟
چرا تو کشورای دیگه اینقدر قوانینی محکم و درست حسابی دارن که هیچ کسی جرعت این کارو ندراه ولی اینجا مردا خودشونو ازاد میدونن هر کاری میخوان بکنن؟!؟؟!

لطفا سوالمو پست کنید،ممنون از مدیر سایت

نظرات دوستان به ترتیپ :

غلط کرده کسی بخواد همچین کاری بکنه کسی نبود اونجا بهش بگید بعید میدونم مردای ما اینقدر بی غیرت باشن که از شما دفاع نکنند. همچین اتفاقاتی رو من از نزدیک دیدم قبل از اینکه بخوام اقدامی بکنم برم جلو دیدم چند نفر به یارو حمله ور شدن حقشو گذاشتن کف دستش!

خواهر من حالا کلامی رو من بهتر میدونم چیزی نگید چون هم جنسامو میشناسمو واقعا هم متاسفم که اینا هم جنس من هستن ولی در مواقعی که لمستون میکنن به هیچ عنوان کوتاه نیاید و حتما اونجا داد و بیداد راه بندازین تا هم بقیه به خدمتش برسن هم اگر پلیسی اونجا بود طرف رو دستگیر کنه

واقعا راست میگی- من موردی بدتر از شما دیدم- یه روزاقایی همراه خانم و بچه اش بود- وقتی که ما از پل عابر پیاده اومدیم پایین- اون اقا پایین پل همراه خانم و بچه اش بود- از کنار ما که رد شدن- به بدن خواهرمن دست کشید- از پشت از بالا تا پایین- تا ما برگشتیم دیدم که با زن و بچه هست- خواستیم بریم دعوا کنیم- دیدم جلوی زنش خیلی زشته- اما ادم پستی بود که از خانمش خجالت نکشید-(زنش نفهمید)

من یک بار تو مترو دیدم یک خانومی با مانتوی قرمز و تنگ جوری که باسنش قشنگ مشخص بود داشت راه می رفت.من که دختر بودم نگاهم جلب شد.چه برسه به یک آقا!!!
یک چند قدم جلو تر داد و فریاد زد!که چرا یک آقا به باسنش دست زده!!!

واقعا چادر عجب حجاب کاملی هست! اصلا جایی از آدم معلوم نیست که کسی را تحریک کنه.حتی پسرای خواستگار که این قدر ظاهر براشون مهمه نمی تونن از روی چادر اندام را حدس بزنند.و مادر و خواهرشون را برای ارزیابی می فرستند!

متاسفانه چندین بار برای خودم پیش اومده (با اینکه حجابم کامله و حتی آرایش هم نمیکنم )روی پله های مترو یا توصف خیلی حال آدم بهم میخوره تا چندروز میخوم گریه کنم به کسی هم چیزی نمتونم بگم اینا یه مشت روانی از خدا بی خبرن. برای اولین بار تو سن نوجوانی این اتفاق برام افتاد از اون موقع از مردا بدم اومده بود اصلا دوست نداشتم باهیچ کس ازدواج کنم چقدر کثیفن. آقا محمدرضا شما که میگی دادو بیداد راه بندازکن اون لحضه صدای آدم قطع میشه و اینکه میترسی طرف بیاد دنبالت فقط ماها داریم میسوزیم.

ما که هیچ جا امنیت نداریم
سوار تاکسی که میشی یه سری ها هستن اصلا کارشون اینه منتظر میشن تا یه خانومی سوار تاکسی میشه زود اونا هم سوار میشن ومیچسبن به ادم به بهونه پول دراوردن اونم از کجا از پشت جیب شلوارشون! هر کاری میخوان میکنن!
ادم حسابی اگه میخوای کرایه ماشین و حساب کنی پولتو بذار تو جیب پیرهنت تا به خاطر یه پول در اوردن هزار نفرو له و دستکاری نکنی!
چند بار این اتفاق افتاده خواستم بخوابونم پشت گوشش!ولی چه فایده میگن خانوم ما داریم پول در میاریم شما توهماتی شدین یه بار اینقدر خودمو کشیدم کنار که خانوم کناریم بیچاره له شده بود
تو اتوبوس هم من دیدم جای خالی بین جایگاه اقایون هست ولی باز میان طرف خانما میچسبن به خانما هر چقدر هم خانما میگن اقا شماها به چه حقی اومدین این طرف و چسبیدین به خانما برین جای خودتون انگا ر نه انگار
حتی خیلی از خانما به این اقایون فحشم میدن ولی نیش این اقایون با شنیدن فحشا بیشتر هم باز میشه اصلا کیف میکنن از شنیدن فحش!
حسرت به دل موندیم یه مرد بیاد اینارو بنشونه سرجاشون!
تو خیابونم چه عرض کنم حالا کاری به بچه ها و جووناش ندارم اونا رو بگیم نادونن!!ولی دیگه این مردای متاهل و مسن دیگه چی میگن!خودشون زن و بچه ندارن!!!!!!

شما وظیفه داری اگر همچین اتفاقی براتون افتاد سر و صدا کنی تا اگر مردی اطرافتون بود متوجه بشن که بیان به کمک شما اگر اومدن که خب به اعتقاد بنده مرد غیرت مندی هست و از ناموس مردم دفاع کرده اما اگه بشنوه و نیاد بنظر من باید تف کرد تو صورت همچین مردی اصاً نمیشه گفت مرد. مردی که غیرت نداره مرد نیست. ناموس مردم مثل ناموس خود آدمه هیچ فرقی نداره.

به نظر من بهتره دخترا یه چیز تیزی مثل سوزن و یا شبیه اون به همراه داشته باشن و در مواقع ضروری ازش استفاده کنن. ولی باید به بعضی نکات توجه داشته باشن. مثلا خشم خودشونو کنترل کنن وسوزن رو جوری به طرف نزنن که همون جا سکته کنه و وبال گردنشون بشه. بلکه به گونه ای بزنید که حساب کار دستش بیاد و اگه تکرار کرد، یه ذره فشار سوزنو بیشتر کنید تا مردنماها واسه یه ذره هم که شده به بازخورد عمل پست شون پی ببرن. فک کنم بیشتر نرها ( بلا نسبت بعضی مردا) با این روش از کار خودشون دست بکشن. یه نکته دیگه اینکه باید به سوزن و یا هر چیزی شبیه اون به راحتی دسترسی داشته باشید تا بتونید به موقع ازش استفاده کنید و اصلا هول نشید. در ضمن، سوزن واسه خیاطی و دوخت و دوز لازمه و سلاح سرد هم حساب نمیشه. پس دست به کار شید ( شکلک پیدا شدن راهکار لطفا… البته نداریم ولی باید اختراعش کنیم)

شما هم میتوانید زیر همین پست نظر خود را بیان کنید

مطالب پیشنهادی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X بستن
X بستن
X بستن