خانه / مسائل جنسی دختران / تحریک شدن دختر

تحریک شدن دختر

تحریک شدن دختر

حشری شدن در دختران
حشری شدن در دختران

سوال:

من یه سوال دارم خواهش میکنم راهنمایین کنین،با سپاس
تقریبا یک ماه پیش بود که بعد از خوندن مطالب اینجا تصمیم گرفتم خودارضایی رو ترک کنم هم به خاطر گناهش و هم اینکه خب منکه با خود ارضایی کامل ارضا نمیشم نه از نظر جسمی ونه روحی الان که اینطوری با این حساب در اینده هم با شوهرم نمیتونم ارضا بشم پس رسما شدم چوب دو سر طلا در هرحال تصمیم گرفتم ترک کنم واین یک ماه حس خیلی خوبی داشتم ولیییی ۱۰ روزه که دیگه نمیتونم جلوی خودم بگیرم حتی شده ۲یا۳بار در روز وقتی هم فکرش به سرم می افته دیگه ولم نمیکنه
کسایی که تجربه این کار داشتن میتونن بگن یه دختر برای ترک این عادت باید چی کار کنه.

نظر یکی از دوستان:

منم دائما این چیزا توسرمه البته پسر هستم .روزی دوسه بار خودارضایی میکردم خیلی گرم مزاج هستم و اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم الان یکماهه به هزار زور ترک کردم و خودمو نگه داشتم ولی افکارم آشفتس خیلی داغونم.تنها راه ترکش هم اینه که دائما خودتو مشغول کاری بکنی و تا میتونی با کار یا ورزش خودتو خسته کنی تا فکرت کمتر مشغول به این چیزا بشه.خدا به خیر کنه ما جوانای بدبخت رو نه به این راحتیا میشه ازدواج کرد نه به این راحتی میشه این عطش جنسی رو سرکوب کرد .دارم دیوانه میشم ای خدا خودت رحم کن.

یک تجربه در این زمینه:

سلام خواهر عزیزم من یه پسرم و خود ارضایی میکردم ولی خدا شاهده که به هرکاری دست زدم که ترکش کنم ولی بعد از یه سری موفقیت کوتاه نتیجه ای نداشت تا اینکه تصمیم گرفتم برم باشگاه پارکور که شما میتونی بری ایروبیک که به هم نزدیک هستن با این راه تونستم نزدیک یک سال حتی یک بار هم خودارضایی نکنم اما این کنکور اومد سر راه منو منم دیگه باشگاه نرفتم بعد از یه مدت بازم شروع کردم خودارضایی تا الان که با یه دختر آشنا شدم که قراره ان شاء الله ازدواج کنیم منم به خاطر اون خیلی وقته گذاشتم کنار.میخوام اینو بگم بهتون تنها راه حل دائم ترک خود ارضایی اینه که ازدواج کنی(البته هستن کسانی که بعد ازدواج هم اینکارو میکنن شرط اول اینه که بخوای ترک کنی)ولی میتونی تا اون موقع همونطور که گفتم و نیلوفر آبی هم گفت با ورزش کنار بزاری که بهترین ورزش ایروبیک هست برای دخترا از نظر من کلا شهوت از بین میره.ان شاء الله زودی ازدواج میکنی و ترک میکنی متاسفانه خودارضایی از پپیامدهای بالا رفتن سن ازدواج هست.خدا همه ی جوونا رو خونه ی بخت بفرسته البته با عشق دو طرفه ی دختر و پسر.موفق باشی خواهر گلم

ایده ی یکی از عزیزان:

“باید استقامت کرد هیچ وقت پا پس نکشید ثابت کنید شما صاحب جسمتونین نه اون صاحب شما”
خیلی از پسرا شاید مثل من هستند به هر روشی متوسل می شدم که این میل رو کم کنم… یاد میاد از دبیرستان گاهی صبح خیلی زود بیدار میشدم می رفتم می دویدم تا از اتفاقی که صبح میفته جلوگیری کنم هم تمام انرژی رو تموم کنم گاهی بدنسازی و فوتبال و شنا…لیست غذاها کم کننده این میل رو جمع میکردم … انواع اذکار و نماز رو استفاده می کردم… حتی یه موقع خونده بودم که آبلیمو ترش این حس رو میبره… بعد خوردش ورزش می کردم شنا و دراز نشست… حس می کنم گاهی به خودم هم رحم نمی کردم…اما با این همه گاهی شکست می خوردم بعد اون روزها داغون بودم روحیه صفر بود با خدا صحبت می کردم با تمام اون نا امیدی که روحم رو گرفته بود من میخوام بهترین باشم… یاد که میاد می بینم هیچ کسی نبود که کمک کنه یا بدونه فقط من بودم که “پا پس نمیکشیدم”…. حتی سعیم بیشتر می شد که از جنس مخالف فاصله بگیرم چون نمی خواستم به دیگران آسیب برسونم گاهی این احساس متناقض تو دوران دانشگاهم اثر گذاشت… همکلاسی دختر صحبت می کردم بعد حس می کردم صمیمی شدم دفع بعد خشک جدی میشدم … شاید اونا تعجب می کردند از رفتارم که یه آدم چرا اینجوریه اونا نمی دونستند من دارم تو دو جبهمه می جنگم! یکی روبروی خودم یکی درباره کشی وجاذبه ای که اونا ایجاد می کردند!…. گاهی به این فکر می کنم که اگه والدینم آگاهی بیشتری داشتند این این میل رو مدیریت میکردند و کسانی بودن بیشتر آگاهی می دانند این شرایط بهتر رد می کردم … همه این حرفا رو با شمایی که میخونی میزنم … “شما تنها نیستید”… پس” پا پس نکشید و استقامت کنید” … در افق بالاتر در مورد فرزندانت بیشتر آگاه باشید که تا ۲۰ سال آینده برای کمک به بچه هاتون شرایط خودتون رو بیادتون بیارید که برای اونا در ۲۰ تا ۳۰ سال آینده ۳۰ برابر با پیشرفت تکنولوژی و آزادی سخت تر از شرایط شما میشه…
“کمپین من می توانم سالم بمانم!” همین الان تاسیس شد!

نظر یکی از دوستان:

سلام منم مث تو بودم ولی یهو قطعش کردم من از دوران دبستان چون همبازی هام پسر بودند کم کم طرفش اومدم ولی این قصه ادامه داشت تا سال۳دانشگاه حالا حساب کن چن سال میشه؟حدود۱۴سال خود ارضایی ولی یه بارم چیزی تو خودم فرو نکردما روش من خیلی خاص بود انگار که هیچیم نشده..بین مردم یه دختر چادری و مذهبی جا افتادم که همه دوستم دارند کلی هم خاستگار دارم ولی جور نمیشه..القصه توسل به حضرت زهرا کردم بار آخر و ترکش کردم الانم ۴ساله که پاکم بارها تو ذهنم اومده ولی قسمم به حضرت زهرا تا یادم میاد بلند میشم میرم بیرون اتاق…اراده ات قوی کن آجی-میدونی از هر ۱۰نفر حدود۶نفر مث من و تو هستنا-ولی بخودت بیا و نرو طرفش مضراتش رو بخون…ازدواج کن ..مث من که در شرف ازذواج با یه سید هستم که اونم هدیه حضرت زهرا میدونم که بمن داده…ان شالله بهم برسیم و خوشبخت بشیم..آمین

گوش کن خیلی خوبه واست:

ببین تو به جز خدا کسی رو نداری
درسته؟
من هم مثل تو بودم انرژی ام رو از دست میدادم برای یک لحظه اما حالا که به خدا ایمان اوردم خیلی خوش حالم چرا؟
چون هرچی از خدا میخوام، هرچی که بخوایی بهت میده و به من هم داده
من مثلا یک مدت عشق آیفون شده بودم که دعا کردم که خدا بهم بده باورتون نمیشه داده خالم واسه تولدم خریده بود باورم نمیشد!
پس اگه به خدا ایمان بیاری بهت هرچی که بخوای میده تو تلاش بکن بهت میده
خدا از این کار خوشش نمیاد پس ترکش کن تا موفق باشی
تو باید به آیده ات فکر کنی.
موفق باشی

نظر یکی از دوستان:

عزیزم خیلی سخته ترک کردنش…منم یه دخترم و نزدیک یک سال که این کارو انجام میدم.
خیلی اتفاقی شد.به خاطر خارش پمادی رو به اون قسمتم میزدم که یکبار ناخودآگاه دیدم حس خوبی بهم دست میده
بعد از اون یک لرزش لذتبخش
با اینکه ۲۴ سالمه اما نمیدونستم این کار خود ارضایبه..حالا بعد از اون مدت
نمیدونم چرا هی میرم سراغش…
حتی گاهی صبر میکنم و به دو ماهم میرسه …اما…
اینایی که میگن راحت میشه ترک کرد نفسشون از جای گرم بلند میشه!
یا ازدواج کردن یا اصلا نچشیدن
من که فقط از خدا میخوام منو ببخشه

ولی مطمعنم که میتونم ترکش کنم،انشالله

نظر یکی از دوستان:

از خدا خالصانه بخواهید که کمکتون کنه و البته صبور باشید. قطعا بعد از مدت زمانی نه چندان طولانی نتایج این کارتون رو خواهید دید. نماز رو هم فراموش نکنید و بر نماز مداوت داشته باشید چون خود خدا توی قرآن گفته ” اِن الصلاه تنهی عن الفحشاء و المنکر”
“همانا نماز (انسان را) از انجام کارهای زشت و ناپسند باز می دارد”

نظر یکی از دوستان:

یکی از دوستانم از خدا خواست و تونست خود ارضایی رو ترک کنه در حالی که خیلی گرفتارش بود.
توسل و توکل کنید مخصوصا به امام زمان. باورتون نمیشه که آدم تو ای مواقع روش نمیشه بره گدایی آقا. اما اگه بی چاره شدی . امیدت فقط به کرمش بود بدون که خیلی کریمه. یکی رفت خدمت حضرت رسول و گفت برام دعا کن گناهی که خیلی برام شیرینه تو دلم تلخ شه و ترکش کنم. حضرت رو به آسمون دعاکرد و اون مرد گفت الا حس میکنم اون گناه حالمو بهم میزنه. کاری کنید خود آقامون دعا کنه واستون.
اول یاد بگیرید که شما باید ذهنتون رو کنترل کنید نه اون شما رو. کافیه برای خودتون آرمان داشته باشید و برنامه بریزید و ارادتون رو برای هدفتون جمع کنید تا به فکر این گناها نیفتید.
حالا چندتا راه حل هست که من میگم. هرچیزی که ممکنه کمک کنه به این گناه رو از خودتون دور کنید. مثلا اینترنت. فرصت نشستن پشت این لعنتی رو به خودتون ندید اونقدر کار کنید مخصوصا کار بدنی و به که سرگرمی و کار مورد علاقتون بچسبین که همیشه خسته و نیازمند خواب باشید. خستگی با کسالت قرق داره. من گاهی روز ۱۴ ساعت کار سخت میکنم اما سرحالم و کارم هم فکریه و هم دقیق اما کسل نمیشم. وقتی کار نمیکنم خیلی بیحالم.
از غذاها و هر چیزی که طبعتونو گرم کنه پرهیز کنید. سبزیجات و سردی و مخصوصا عرقیجات سرد مصرف کنید. حتما از یه طبیب سنتی خوب نسخه کاهش شهوت بگیرید. آقایون ریش و موهای بدن رو حتی موهای زائد بجز موی سر کوتاه نکنید یا حداقل از ته نزنید (طبق یک حدیث نبوی).
عزیزان اگر امکان دارید ازدواج موقت کنید. اینهمه دختر و پسر گرفتار به حرام از جمله استمنا و زنا من نمیفهمم چرا ما زنا را بیشتر از این امر خیر میپذیریم.
در نهایت با توسل به امام عصر و توکل به خدا احادیثی در زمینه ترک استمنا مخصوصا از پیامبر ص ، حضرت امیر ،امام رضا،امام باقر و امام صادق رسیده که تو اینترنت پیداکرده و عمل کنید.
و در کل بگم که باید یکبار برای همیشه ترک کنید. اگر توبه شکستید دوباره توبه کنید که خدا آمرزنده است. نا امیدی از رحمت خدا بدترین گناه است و حتی توبه شکستن و استمنا هم از آن کمترند. نه اینکه کلا به امید رحمت گنا کنید.

یا حق

خوشحال میشم نطر شما دوست عزیز رو هم بدونیم!

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید