خانه / مسائل زناشویی / بد اخلاقی در دختران

بد اخلاقی در دختران

بد اخلاقی در دختران

سلام
بنده از کاربرای سایتتون هستم و یه سوال داشتم از خدمتتون که چرا عمده ی دخترای مذهبی حالا نه همشون ولی اغلبشون بد خلق هستند.

من سه تا کیس برای ازدواج انتخاب کرده بودم که هر سه مذهبی و مقید و با ایمان و چادری بودند ولی متاسفانه وقتی تحقیق و جستجو کردم راجب اخلاقشون هرسه کیس مغرور و بد اخلاق بودند کلا” قید دختر مذهبی ها رو زدم در حالی که خودم مذهبی هستم و واقعا دوس دارم همسرم هم مذهبی باشه ولی خیلی میترسم .
دخترا چرا اخلاقتونو درس نمیکنید آخه ای بابا
من چطور میتونم یک همسر خوش اخلاق و مقید پیدا کنم؟لطفا راهنمایی کنید
جواب سوال :
سلام
به نظر من شما دارید اشتباه بزرگی می کنید . غرور داشتن برای یه دختر در اجتماع از واجبات محسوب میشه . این غرور داشتن این قدر مهمه که حتی حضرت علی علیه السلام هم بهش اشاره کردند .

بدخلقی یا همون بد اخلاقی با نامحرم هم مثل همون غرور داشتن هستش . دقت داشته باشید که بد خلقی با بی احترامی فرق می کنه . اگه سعی کنید با یه دختر مذهبی ارتباط برقرار کنید طبیعتا بد خلقی می بینید و اگه اصرار کنید ممکنه کار به بی احترامی هم بکشه . درستش هم اینه که در صورت اصرار ، دختر مذهبی باید تند برخورد کنه .

پس اگه از اخلاق اون ۳ دختر در جمع دوستاشون مطلع نیستید همون طور که گفتم دارید اشتباه می کنید . اگه از رفتارشون در جمع های زنانه خبر دارید و این طور میگید بحث فرق می کنه .

البته همیشه دو سه نفر رو با کل دخترای مذهبی مقایسه نکنید.
موفق باشید

مطالب پیشنهادی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X بستن
X بستن
X بستن